Najlepsze filmy w nadchodzącym listopadzie 2017


Najlepsze filmy w nadchodzącym listopadzie 2017 Data dodania wpisy: 2017-10-29
Odsłon: 905

Szukasz ciekawych, filmów na które wybrać się do kina w nadchodzącym miesiącu - listopadzie 2017? Poniżej prezentujemy listę filmów, które naszym zdaniem są godne uwagi i może poświęcić trochę czasu na ich obejrzenie. Zapraszamy do przeglądu listy

Mother!

Film z 2017 roku, reżyserii Darrena Aronofsky, produkcji USA. Gatunek filmu: horror. Aktualnie film Mother! otrzymał 4 nominacje do nagród filmowych. W rolach głównych występuje m.in. Jennifer Lawrence, Javier Bardem oraz Ed Harris.

Film zobaczysz pod adresem: http://www.noff.pl/391/mother-2017/

Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta

Film Złe mamuśki 2 z 2017 roku to kolejna część filmu części pierwszej Złe mamuśki. Film wyreżyserowany przez Jon Lucas i Scott Moore. Opowieść produkcji USA. Gatunek filmu: komedia. Aktualnie film Złe mamuśki 2 nie otrzymał nominacji do nagród filmowych. W rolach głównych występuje m.in. Mila Kunis, Kristen Bell oraz Kathryn Hahn.

Film zobaczysz pod adresem: http://www.noff.pl/445/zle-mamuski-2-jak-przetrwac-swieta-2017/

Listy do M. 3

Film Listy do M. 3 z 2017 roku to kolejna część filmu Listy do M i Listy do M.2. Film wyreżyserowany przez Tomasza Koneckiego. Opowieść polskiej produkcji z grauntku komedii romantycznej. Aktualnie film Listy do M. 3 nie otrzymał nominacji do nagród filmowych. W rolach głównych występuje m.in. Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk oraz Tomasz Karolak.

Film zobaczysz pod adresem: http://www.noff.pl/542/listy-do-m-3-2017/

Kryptonim HHhH

Każda władza potrzebuje kogoś, kto pozostanie w cieniu i zadba o jej największe tajemnice. Prawdziwa historia Reinharda Heydricha, człowieka, który skrywał największe tajemnice III Rzeszy.

Film zobaczysz pod adresem: http://www.noff.pl/724/724-kryptonim-hhhh/

Liga Sprawiedliwości

Film Sc-Fi Zacka Snydera z 2017 roku. Opowieść o największych superbohaterach, którzy tworzą specjalną ligę pod nazwą "Liga Sprawiedliwości".

Film zobaczysz pod adresem: http://www.noff.pl/673/liga-sprawiedliwosci-2017/

Najlepszy z 2017

Historia życia Jerzego Górskiego, który mimo wielu przeciwności został mistrzem świata w podwójnym triatlonie.

Film zobaczysz pod adresem: http://www.noff.pl/723/najlepszy-2017/

Morderstwo w Orient Expressie

Kryminalny film z 2017 roku Kennetha Branagha. W rolach głównych występuje m.in. sam Kenneth Branagh, Penelope Cruz oraz Willem Dafoe, a także Johnny Depp. Opowieść o podróżujących pasażerach luksusowym pociągiem, w którym ginie jeden z pasażerów.

Film zobaczysz pod adresem: http://www.noff.pl/627/morderstwo-w-orient-expressie-2017/

Cicha noc

Polski film Piotra Domalewskiego z 2017 roku. Opowieść o mężczyźnie - Adamie, który po pracy za granicą zjeżdża do ojczystego kraju robiąc tym samym niespodziankę swojej rodzinie. Wszystko to jest związane z Bożym Narodzeniem.

Film zobaczysz pod adresem: http://www.noff.pl/985/cicha-noc-2015/

Coco

Dwunastoletni meksykański chłopiec imieniem Miguel pragnie zgłębić tajemnice rodzinnej legendy.

Film zobaczysz pod adresem: http://www.noff.pl/615/coco-2017/

Filmy warte obejrzenia