Iluzja 2 cda

Now You See Me 2 (2016) online


Film online


Zwiastun

Fabuła filmu

Plakat Iluzja 2

Po świetnym filmie Iluzja nadszedł czas na Iluzję 2, czyli Now You See Me 2. Już teraz wiemy, że w trakcie kręcenia jest kolejna część Iluzja 3. Ale do tego wrócimy pod koniec obecnego roku. Czterej czarodzieje, magicy (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco, Lizzy Caplan) wracają na drugą przygodę z udupieniem umysłu, podnosząc granice iluzji scenicznej na nowe szczyty i zabierając ją na cały świat. Rok po tym, jak pozbyli się FBI i wygrali publiczne uwielbienie z okularami magicznymi Robina Hooda, iluzjoniści powracają z nadzieją na ujawnienie nieetycznych praktyk. Do akcji wkracza nowy gracz Walter Mabry (Daniel Radcliffe), który chce ujawnić taktyki i sztukę jeźdźców.

Iluzaj - część 2 - online

Druga część wyreżyserowana przez znanego większości Jona M. Chu. W 2019 roku, czyli praktycznie za rok pojawi się kolejna, już trzecia część Iluzji. Co ciekawe jak widać pierwsza część serii pojawiła się w 2013 roku, następna w 2016 i po kolejnych 3 latach na ekrany kin wejdzie kolejna część. Francusko amerykański thriller kryminalny jest popularny i mocno przyciąga widzów na magiczne sztuczki. Jak będzie z trzecią częścią tego filmu? Zobaczymy za ponad rok!.

Recenzja filmu

Oto, co dzieje się w 2013 roku "Iluzja", nie nienawidziłem tego, ale też nie byłem do końca zachwycony. Lekko zabawne jest to, jak opisałbym to. To kapryśna gra, jak Ocean's Eleven, ale z szybszą ręką. Więc powiedzenie, że "Teraz mnie widzisz" nie miało zabawnych momentów, byłoby kłamstwem. Ale ta kontynuacja, TERAZ, JA WIDZISZ MNIE 2, jest wielkim olbrzymim bałaganem.

W filmie Iluzja 2 czterech jeźdźców Jesse'ego Eisenberga, Woody'ego Harrelsona, Dave'a Franco, Lizzy Caplan, po roku przechytrzenia FBI i zdobycia publiczności uwielbienia za pomocą magicznych okularów w stylu Robin Hooda, wskakujcie na powrót w nadziei ujawniania nieetycznych praktyk technologicznego magnata. Ale pewien spisek zemsty zagraża jeszcze ich niemożliwym atakom.

Pierwszy film miał więcej tajemnic, thrillerów i intryg, więc przynajmniej utrzymywał cię zaangażowany, ale Iluzja 2 kurorty taniego śmiechu i budowy, które szczerze mówiąc obrażają naszą inteligencję. Film chciałby, abyście uwierzyli, że jest mądry, nawet myśli w ten sposób, ale próbując dać wam pozornie skomplikowaną i wyszukaną sztuczkę i wielką odkrywczość, gubi się w swoim własnym procesie.

Szczegłowe informacje


Gatunek: Kryminał

Obsada: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson

Reżyser: Jon M. Chu

Produkcja: USA

Rok produkcji: 2016

Premiera: 2 czerwca 2016

Boxoffice: $334 901 337

Filmweb ocena: 6,9

Data dodania: 2017-08-21

Ostatnia aktualizacja: 21-02-2019

Odsłon: 11544

Gdzie obejrzeć Iluzja 2 online?

Iluzja 2 cda, Cały film Iluzja 2 (2016) , film Iluzja 2 (2016) film , Film Iluzja 2 (2016) za darmo , gdzie obejrzeć Iluzja 2 (2016) , gdzie obejrzeć Iluzja 2 (2016) , zobacz Iluzja 2 na cda

cda-hd.pl - Iluzja 2 2016
cda.pl - Iluzja 2 online
vod.pl - Oglądaj Iluzja 2 2016
player.pl - Iluzja 2
vshare - Iluzja 2film online


Zwiastun Iluzja 2

Soundtrack Iluzja 2

 • This Magic Moment
 • Flute and Drum at Sunset
 • MJ Fresh Gang
 • Magic Stick
 • Chu Shen Ru Hua
 • Purple Haze
 • Magic Moments
 • The Magic Flute, K.620, Act II: Der Hölle Rache
 • Gong Gong with a Headache
 • Stroll of New Town
 • Meng Gao Lu

Może Ci się spodobać

Najczęściej oglądane filmy

Uprowadzona 3

Uprowadzona 3

Odsłon: 1269

Gold

Gold

Odsłon: 1942

8 kobiet

8 kobiet

Odsłon: 730

Auta 2

Auta 2

Odsłon: 525

Stare wygi

Stare wygi

Odsłon: 711

Najnowsze filmy