Suburbicon cda

(2017) online


Film online


Zwiastun

Fabuła filmu

Plakat Suburbicon

Każdy bojący się Boga Amerykanin zasługuje na rodzinne miasto, takie jak Suburbicon, wspólnota, która mogłaby powstać w pełni z formatu Normana Rockwella. To trochę utopia komfortowych gospodarstw rolnych, położonych na zadbanych trawnikach, świeżo wybudowanych na równinach liczących 60 000 osób. Mieszkańcy są dobrymi ludźmi, zawsze ciepli i przyjaźni - przynajmniej do czasu, gdy czarna rodzina wejdzie do miasta na noc. Wtedy posępny listonosz uważa się za utracone za słowa. Biznesmen sąsiad szybko traci kontrolę nad swoim samochodem. Wkrótce są gniewne tłumy, flagi konfederatów i cegły rzucone na okna na piętrze. Suburbicon jest idealnym miejscem do życia i pracy, pod warunkiem przestrzegania określonych zasad.

Czarna komedia George'a Clooneya, która miała premierę na festiwalu filmowym w Wenecji, jest pozornie ustalona w 1959 r., Przed marszem wolności Selma i ustawą o prawach obywatelskich, chociaż Clooney chętnie wskazywał także jego współczesne podobieństwa. Jest to film o segregacji i ścianach, podkreślający amerykańską ciemność, kukurydzianą kukurydzę, która kryje się za białym płotem. Wszystko to jest w pełni uzasadnione, biorąc pod uwagę stan obecnego rzucającego rząd USA. Żałuję tylko, że rzeczywisty film nie był tak skąpy i gwałtowny, a więc najwyraźniej zadowolony z siebie. Nie ma niebezpieczeństwa, że ​​ten utrzymuje prezydenta w nocy.

To żaden spoiler nie ujawnia, że ​​nie ma szczęśliwego hollywoodzkiego zakończenia dla dobrych ludzi Suburbicon. Charakterem filmu jest jego los, a od razu jest jasne, że całe miasto jest cholernie niebezpieczne. Schemat upadnie, a dom spada i nieszczęsny Gardner Lodge jest rzucony na cztery wiatry. To dlatego, że film Clooney'a znajduje się w misji, aby zerwać elewację i ujawnić amerykański horror. Chce, abyśmy się radowali w zniszczeniu; usiąść i śmiech, gdy ognisko się pali. Ale Suburbicon jest zbyt lekki i uprzejmy; nie ma właściwego wściekłości. Oglądanie tego jest jak posiadanie nogawek-nogę dzikie przez energiczny mały pies.

Suburbicon z 2017 roku to przykuwający wzrok film z gatunku Dramat, produkcji USA. Wysoko oceniany film na portalach filmowych otrzymał notę aż 6,7. W rolach głównych zagrały takie gwiazdy jak Matt Damon i Julianne Moore. Film Suburbicon pojawił się w serwisie noff.pl 2017-09-19 20:19:35. Możecie zabrać chusteczki, Suburbicon to film bardzo emocjonalny.

Szczegłowe informacje


Gatunek: Dramat

Obsada: Matt Damon, Julianne Moore, Oscar Isaac

Reżyser: George Clooney

Produkcja: USA

Rok produkcji: 2017

Premiera: 2 września 2017

Boxoffice: Brak informacji

Filmweb ocena: 6,7

Data dodania: 2017-09-19 20:19:35

Ostatnia aktualizacja: 21-02-2019

Odsłon: 695

Gdzie obejrzeć Suburbicon online?

Suburbicon cda, Cały film Suburbicon (2017) , film Suburbicon (2017) film , Film Suburbicon (2017) za darmo , gdzie obejrzeć Suburbicon (2017) , gdzie obejrzeć Suburbicon (2017) , zobacz Suburbicon na cda

cda-hd.pl - Suburbicon 2017
cda.pl - Suburbicon online
vod.pl - Oglądaj Suburbicon 2017
player.pl - Suburbicon
vshare - Suburbiconfilm online


Zwiastun Suburbicon

Może Ci się spodobać

Najczęściej oglądane filmy

Joker

Joker

Odsłon: 1413

Tygrys i przyjaciele

Tygrys i przyjaciele

Odsłon: 511

Red 2

Red 2

Odsłon: 603

Wielki podryw

Wielki podryw

Odsłon: 784

Moi chłopcy

Moi chłopcy

Odsłon: 531

Rodzinny dom wariatów

Rodzinny dom wariatów

Odsłon: 594

Najnowsze filmy