Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka cda

Pirates of the Caribbean: Dead Man s Chest (2006) online


Film online


Zwiastun

Fabuła filmu

Plakat Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Kapitan Jack Sparrow uwikłany jest w kolejną splątaną sieć nadprzyrodzonych intryg. Chociaż klątwa Czarnej Perły została zniesiona, jeszcze bardziej przerażające zagrożenie wyłania się z załogi kapitana i szkorbacza: okazuje się, że Jack zawdzięcza dług wobec legendarnego Davy'ego Jonesa, Władcy Głębi Wiatru, który jest kapitanem upiornego Latającego Holender, którego żaden inny statek nie może dorównać szybkością i ukryciem. O ile wiecznie przebiegły Jack nie wyjdzie z tego faustowskiego paktu, będzie przeklęty na wieczne życie wiecznej niewoli i potępienia w służbie dla Jonesa. Ten wstrząsający rozwój przerywa ślubne plany Willa Turnera i Elizabeth Swann, które ponownie znajdują się w niefortunnych przygodach Jacka, prowadząc do eskalacji konfrontacji z morskimi potworami, bardzo nieprzyjaznymi wyspiarzami, ekstrawagancką wróżbitą Tią Dalmą i nawet tajemniczym pojawieniem się dawno zaginionego Willa. ojciec, Bootstrap Bill. Tymczasem bezlitosny łowca piratów lord Cutler Beckett ze Wschodnioindyjskiej Kompanii Handlowej stawia sobie za cel odzyskanie legendarnej "Skrzyni umarlaka". Według legendy każdy, kto posiada Skrzynię Umarlaka, zyskuje kontrolę nad Davy'm Jonesem, a Beckett zamierza wykorzystać tę niesamowitą moc, aby raz na zawsze zniszczyć każdego Pirata z Karaibów. Ponieważ czasy zmieniają się na pełnym morzu, a biznesmeni i biurokraci stają się prawdziwymi piratami - a wolni, kochający zabawę korsarze tacy jak Jack i jego załoga grożą wyginięciem.

Film reżyserii Gore Verbinski z 2006 roku to wprowadzający w dobre tempo. Zaliczany do gatunku Dramat, nakręcony w USA. Ciekawie oceniony seans na stronach www z filmami otrzymał bardzo dobrą ocenę 7,8 na 10. Główne role w filmie Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka zagrali m.in. Johnny Depp i Orlando Bloom. Film Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka dodaliśm na naszej stronie noff.pl w dniu 2017-12-20 19:54:31. Polecamy zobaczyć Pirates of the Caribbean: Dead Man s Chest z 2006 roku online! Ciekawy dramat Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka splatający losy bohaterów. Finał filmu jest ciężki do przewidzenia.

Szczegłowe informacje


Gatunek: Dramat

Obsada: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley

Reżyser: Gore Verbinski

Produkcja: USA

Rok produkcji: 2006

Premiera: 24 czerwca 2006

Boxoffice: $1 066 179 725

Filmweb ocena: 7,8

Data dodania: 2017-12-20 19:54:31

Ostatnia aktualizacja: 21-02-2019

Odsłon: 653

Gdzie obejrzeć Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka online?

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka cda, Cały film Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka (2006) , film Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka (2006) film , Film Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka (2006) za darmo , gdzie obejrzeć Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka (2006) , gdzie obejrzeć Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka (2006) , zobacz Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka na cda

cda-hd.pl - Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka 2006
cda.pl - Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka online
vod.pl - Oglądaj Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka 2006
player.pl - Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
vshare - Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlakafilm online


Zwiastun Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Soundtrack Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

 • Because
 • On Broadway
 • Tenderfoot
 • All Right Now
 • We Haven't Turned Around
 • Something Grand
 • American Woman
 • All Along The Watchtower
 • Use Me
 • Cancer For The Cure
 • The Seeker

Może Ci się spodobać

Miasto ruin

Miasto ruin

2010 7,2

Ultraviolet

Ultraviolet

2006 5,3

Łowca

Łowca

2011 6,6

Ekipa

Ekipa

2015 6,1

Mama

Mama

2013 5,9

Najczęściej oglądane filmy

Oszukane

Oszukane

Odsłon: 1750

Ciche miejsce

Ciche miejsce

Odsłon: 2558

Regulamin zabijania

Regulamin zabijania

Odsłon: 717

Najnowsze filmy