Harry Potter i Kamień Filozoficzny cda

Harry Potter and the Sorcerer s Stone (2001) online


Film online


Zwiastun

Fabuła filmu

Plakat Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Film reżyserii Chris Columbus z 2001 roku to wprowadzający w dobre tempo. Zaliczany do gatunku Dramat, nakręcony w USA. Ciekawie oceniony seans na stronach www z filmami otrzymał bardzo dobrą ocenę 7,5 na 10. Główne role w filmie Harry Potter i Kamień Filozoficzny zagrali m.in. Daniel Radcliffe i Rupert Grint. Film Harry Potter i Kamień Filozoficzny dodaliśm na naszej stronie noff.pl w dniu 2017-12-20 19:53:14. Polecamy zobaczyć Harry Potter and the Sorcerer s Stone z 2001 roku online! Ciekawy dramat Harry Potter i Kamień Filozoficzny splatający losy bohaterów. Finał filmu jest ciężki do przewidzenia.

Najlepiej sprzedająca się powieść J.K. Rowling (tytuł Harry Potter i Kamień Filozoficzny w Anglii, podobnie jak ta adaptacja filmowa) staje się tak wyczekiwaną przygodą fantasy od Chrisa Columbusa, zwycięzcy wyszukiwania o wysokie stawki dla reżysera, który przyniósł pierwszy w oczekiwanej serii Filmy Pottera na ekranie Warner Bros Po swoich 11 urodzinach, Harry Potter (Daniel Radcliffe), który żyje w nędzy z ciotką i wujem, które go nie chcą, dowiaduje się od giganta o imieniu Hagrid (Robbie Coltrane), że jest osierocony syn potężnych czarodziejów. Harry oferuje miejsce w prestiżowym Hogwarcie, szkole z internatem dla magów, która istnieje w świecie magii i fantazji poza ponurym istnieniem normalnych ludzi lub "mugoli". W Hogwarcie Harry szybko nawiązuje nowe znajomości i zaczyna układać w całość tajemnicę śmierci rodziców, która wydaje się jednak nie być przypadkowa. Film zawiera alternatywne wersje scen dla każdej wzmianki o tytule rocka. Richard Harris, Alan Rickman, Maggie Smith, John Cleese i Fiona Shaw.

Szczegłowe informacje


Gatunek: Dramat

Obsada: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson

Reżyser: Chris Columbus

Produkcja: USA

Rok produkcji: 2001

Premiera: 4 listopada 2001

Boxoffice: $974 755 371

Filmweb ocena: 7,5

Data dodania: 2017-12-20 19:53:14

Ostatnia aktualizacja: 22-02-2019

Odsłon: 507

Gdzie obejrzeć Harry Potter i Kamień Filozoficzny online?

Harry Potter i Kamień Filozoficzny cda, Cały film Harry Potter i Kamień Filozoficzny (2001) , film Harry Potter i Kamień Filozoficzny (2001) film , Film Harry Potter i Kamień Filozoficzny (2001) za darmo , gdzie obejrzeć Harry Potter i Kamień Filozoficzny (2001) , gdzie obejrzeć Harry Potter i Kamień Filozoficzny (2001) , zobacz Harry Potter i Kamień Filozoficzny na cda

cda-hd.pl - Harry Potter i Kamień Filozoficzny 2001
cda.pl - Harry Potter i Kamień Filozoficzny online
vod.pl - Oglądaj Harry Potter i Kamień Filozoficzny 2001
player.pl - Harry Potter i Kamień Filozoficzny
vshare - Harry Potter i Kamień Filozoficznyfilm online


Zwiastun Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Może Ci się spodobać

Najczęściej oglądane filmy

Najnowsze filmy