Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie cda

Perfetti sconosciuti (2016) online


Film online


Zwiastun

Fabuła filmu

Plakat Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Każdy z nas ma trzy życia: publiczne, jedno prywatny i jedno sekretne. Gdy tajemnica była dobrze chroniona w archiwum naszej pamięci, dziś jest w naszej karcie sim. Co by się stało, gdyby ten mały kupon zaczął mówić? Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie z 2016 roku to przykuwający wzrok film z gatunku Dramat, produkcji Włochy. Wysoko oceniany film na portalach filmowych otrzymał notę aż 7,8. W rolach głównych zagrały takie gwiazdy jak Marco Giallini i Kasia Smutniak. Film Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie pojawił się w serwisie noff.pl 2017-09-09 06:53:46. Warto obejrzeć Perfetti sconosciuti z 2016 roku online! Możecie zabrać chusteczki, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie to film bardzo emocjonalny.

Fabuła filmu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Zwykle filmy oparte na obiedzie kojarzą się zarówno z rodziną, jak i z przyjaciółmi, a czasem z biznesem. Ale zawsze istnieje powód takiego zgromadzenia, jak to może być ślub, pogrzeb, rocznica, zjazd szkolny, zdobycie pracy lub awansu, świętowanie zwycięstwa i tak dalej. W tym filmie spotkali się od dawna znajomi, co często zdarza się często. Ta opowieść obejmuje jeden taki wspaniały wieczór, aby pokazać, co naprawdę robią. Film z limitowaną obsadą i jedną nocną imprezą, który sprytnie i ostrożnie obejmuje wrażliwe tematy życia małżeńskiego i zaufanie przyjaźni.

Minął już prawie rok od mojego ostatniego włoskiego filmu, a teraz cieszę się z tego wyboru. Nie byłem pewien, czy mi się to spodoba, dopóki go nie zobaczę. Powiedziałbym to samo, aby najpierw zobaczyć, a potem ocenić produkt. To naprawdę dobry komediodramat z ciemnym tonem. Wszyscy dostosowaliśmy nowoczesny styl życia, a gadżety ułatwiają nam dokonywanie rzeczy wokół nas. W tym przypadku telefony komórkowe mogą pojawić się jako pierwsze. Noszenie go przez cały czas stało się tylko obok noszenia ubrań, z pewnością sztuczne / cyfrowe poczucie człowieka. Ma też pewne wady, tak jak może wylądować w kłopotach, ponieważ jest częścią AI, a nie człowiekiem. Myślę, że łatwo jest przewidzieć przyszłość człowieka, sprawdzając jego telefon, a nie jego horoskop.

Szczegłowe informacje


Gatunek: Dramat

Obsada: Marco Giallini, Kasia Smutniak, Alba Rohrwacher

Reżyser: Paolo Genovese

Produkcja: Włochy

Rok produkcji: 2016

Premiera: 11 lutego 2016

Boxoffice: Brak informacji

Filmweb ocena: 7,8

Data dodania: 2017-09-09

Ostatnia aktualizacja: 23-02-2019

Odsłon: 7521

Gdzie obejrzeć Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie online?

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie cda, Cały film Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (2016) , film Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (2016) film , Film Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (2016) za darmo , gdzie obejrzeć Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (2016) , gdzie obejrzeć Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (2016) , zobacz Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie na cda

cda-hd.pl - Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 2016
cda.pl - Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie online
vod.pl - Oglądaj Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 2016
player.pl - Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
vshare - Dobrze się kłamie w miłym towarzystwiefilm online


Zwiastun Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Może Ci się spodobać

Najczęściej oglądane filmy

Wyścig szczurów

Wyścig szczurów

Odsłon: 736

Amok

Amok

Odsłon: 696

W ułamku sekundy

W ułamku sekundy

Odsłon: 2004

Link do zbrodni

Link do zbrodni

Odsłon: 646

Powrót do Montauk

Powrót do Montauk

Odsłon: 633

Najnowsze filmy