Fernando cda

Ferdinand (2017) online


Film online


Zwiastun

Fabuła filmu

Plakat Fernando

Cudowna bajka dla dzieci Fernando, która opowiada historię olbrzymiego byka z wielkim sercem. Po tym, jak został pomylony z powodu niebezpiecznej bestii, zostaje przechwycony i wyrwany z domu. Zdeterminowany, aby wrócić do swojej rodziny, podsumowuje nieudolny zespół na temat ostatecznej przygody. W Hiszpanii, Ferdynand udowadnia, że ​​nie można osądzać byka przez jego okładkę. Z Blue Sky Studios i Carlos Saldanha, dyrektor "Rio" i zainspirowany ukochaną książką "Historia Ferdynanda" autorstwa Munro Leafa i Roberta Lawsona "Ferdynand" to serdeczna animacja komediowej przygód z gwiazdorską obsadą, która obejmuje John Cena, Kate McKinnon, Gina Rodriguez, Anthony Anderson i wiele innych. Fernando z 2017 roku to ekscytujący film z gatunku Dramat, produkcji USA. Nisko oceniany film na portalach z filmami, niestety otrzymał ocenę . W rolach głównych zagrały takie gwiazdy jak John Cena i Kate McKinnon. Film Fernando pojawił się w serwisie noff.pl 2017-10-17 11:42:57. Warto obejrzeć Ferdinand z 2017 roku online! Możecie zabrać chusteczki, Fernando to film bardzo emocjonalny.

Recenzja filmu Fernando

Po tym, jak Fernando, byk o wielkim sercu, został pomylony z niebezpieczną bestią, zostaje schwytany i wyrwany z domu. Zdeterminowany, by powrócić do rodziny, zbiera drużynę, która nie pasuje do ostatecznej przygody. Ferdinand jest jednym z najważniejszych filmów animowanych z ubiegłego roku, a także z łatwością niedocenianych. John Cena błyszczy w roli tytułowej i daje rewelacyjny głos zarówno spektakularnym, jak i komediowym, Kate McKinnon również odgrywa rolę, która pasuje do niej (kaszlnięcie Ghostbusters) i jak wszystkie postacie w ogóle? wszyscy byli nawet genialni i bohaterscy. Temat filmu, taki jak krzywda zwierząt i bycie innym, odgrywa dużą rolę w filmie i uznałem, że jest to ważne, ponieważ Bulls nie zasługują na to, co dostają, i że trzeci akt dotyczy zarówno historii Ferdinanda, jak i całej reszty historii gangów. dobre zarówno jeśli chodzi o zabawę, jak i emocje, a osobiście uważam, że Ferdinand to świetny film, a wynik jest fantastyczny. (A +)

Szczegłowe informacje


Gatunek: Dramat

Obsada: John Cena, Kate McKinnon, Anthony Anderson

Reżyser: Carlos Saldanha

Produkcja: USA

Rok produkcji: 2017

Premiera: 5 stycznia 2018

Boxoffice: Brak informacji

Filmweb ocena: 7

Data dodania: 2017-10-17 11:42:57

Ostatnia aktualizacja: 19-03-2018

Odsłon: 4268

Gdzie obejrzeć Fernando online?

Fernando cda, Cały film Fernando (2017) , film Fernando (2017) film , Film Fernando (2017) za darmo , gdzie obejrzeć Fernando (2017) , gdzie obejrzeć Fernando (2017) , zobacz Fernando na cda

cda-hd.pl - Fernando 2017
cda.pl - Fernando online
vod.pl - Oglądaj Fernando 2017
player.pl - Fernando
vshare - Fernandofilm online


Zwiastun Fernando

Soundtrack Fernando

  • The Story of My Life

Może Ci się spodobać

Amerykanin

Amerykanin

2010 5,8

Czarny pies

Czarny pies

1998 6,6

Czas wojny

Czas wojny

2011 7,1

Na pokuszenie

Na pokuszenie

2017 6,7

Najczęściej oglądane filmy

Najnowsze filmy