Fernando cda

Ferdinand (2017) online


Film online


Zwiastun

Fabuła filmu

Plakat Fernando

Cudowna bajka dla dzieci Fernando, która opowiada historię olbrzymiego byka z wielkim sercem. Po tym, jak został pomylony z powodu niebezpiecznej bestii, zostaje przechwycony i wyrwany z domu. Zdeterminowany, aby wrócić do swojej rodziny, podsumowuje nieudolny zespół na temat ostatecznej przygody. W Hiszpanii, Ferdynand udowadnia, że ​​nie można osądzać byka przez jego okładkę. Z Blue Sky Studios i Carlos Saldanha, dyrektor "Rio" i zainspirowany ukochaną książką "Historia Ferdynanda" autorstwa Munro Leafa i Roberta Lawsona "Ferdynand" to serdeczna animacja komediowej przygód z gwiazdorską obsadą, która obejmuje John Cena, Kate McKinnon, Gina Rodriguez, Anthony Anderson i wiele innych. Fernando z 2017 roku to ekscytujący film z gatunku Dramat, produkcji USA. Nisko oceniany film na portalach z filmami, niestety otrzymał ocenę . W rolach głównych zagrały takie gwiazdy jak John Cena i Kate McKinnon. Film Fernando pojawił się w serwisie noff.pl 2017-10-17 11:42:57. Warto obejrzeć Ferdinand z 2017 roku online! Możecie zabrać chusteczki, Fernando to film bardzo emocjonalny.

Recenzja filmu Fernando

Po tym, jak Fernando, byk o wielkim sercu, został pomylony z niebezpieczną bestią, zostaje schwytany i wyrwany z domu. Zdeterminowany, by powrócić do rodziny, zbiera drużynę, która nie pasuje do ostatecznej przygody. Ferdinand jest jednym z najważniejszych filmów animowanych z ubiegłego roku, a także z łatwością niedocenianych. John Cena błyszczy w roli tytułowej i daje rewelacyjny głos zarówno spektakularnym, jak i komediowym, Kate McKinnon również odgrywa rolę, która pasuje do niej (kaszlnięcie Ghostbusters) i jak wszystkie postacie w ogóle? wszyscy byli nawet genialni i bohaterscy. Temat filmu, taki jak krzywda zwierząt i bycie innym, odgrywa dużą rolę w filmie i uznałem, że jest to ważne, ponieważ Bulls nie zasługują na to, co dostają, i że trzeci akt dotyczy zarówno historii Ferdinanda, jak i całej reszty historii gangów. dobre zarówno jeśli chodzi o zabawę, jak i emocje, a osobiście uważam, że Ferdinand to świetny film, a wynik jest fantastyczny. (A +)

Szczegłowe informacje


Gatunek: Dramat

Obsada: John Cena, Kate McKinnon, Anthony Anderson

Reżyser: Carlos Saldanha

Produkcja: USA

Rok produkcji: 2017

Premiera: 5 stycznia 2018

Boxoffice: Brak informacji

Filmweb ocena: 7

Data dodania: 2017-10-17 11:42:57

Ostatnia aktualizacja: 23-02-2019

Odsłon: 5901

Gdzie obejrzeć Fernando online?

Fernando cda, Cały film Fernando (2017) , film Fernando (2017) film , Film Fernando (2017) za darmo , gdzie obejrzeć Fernando (2017) , gdzie obejrzeć Fernando (2017) , zobacz Fernando na cda

cda-hd.pl - Fernando 2017
cda.pl - Fernando online
vod.pl - Oglądaj Fernando 2017
player.pl - Fernando
vshare - Fernandofilm online


Zwiastun Fernando

Soundtrack Fernando

  • The Story of My Life

Może Ci się spodobać

Non-Stop

Non-Stop

2014 7,0

Cake

Cake

2014 6,4

Paragraf 44

Paragraf 44

2011 4,7

Najczęściej oglądane filmy

Uwiązani

Uwiązani

Odsłon: 1055

Skyline

Skyline

Odsłon: 543

Jej pierwszy raz

Jej pierwszy raz

Odsłon: 549

Poniedziałek

Poniedziałek

Odsłon: 635

Avengers: Czas Ultrona

Avengers: Czas Ultrona

Odsłon: 957

Najnowsze filmy