Tamte dni, tamte noce cda

Call Me by Your Name (2017) online


Film online


Zwiastun

Fabuła filmu

Plakat Tamte dni, tamte noce

Zmysłowa i transcendentalna opowieść o pierwszej miłości, oparta na uznanej powieści Andre Acimana, czyli egipskiego pisarza. To jest lato 1983 r. Na północy Włoch, a Elio Perlman (Timothee Chalamet), starszy 17-letni chłopiec z Ameryki Łacińskiej, spędza swoje dni w willi z XVII wieku w domu, która zapisuje i gra muzykę klasyczną, czyta i flirtuje ze swoją przyjaciółką Marzia (Esther Garrel). Elio ma bliską więź z ojcem Pan Perlman (Michael Stuhlbarg), wybitnym profesorem specjalizującym się w kulturze grecko-rzymskiej, a także matką Annelą (Amira Casar), tłumaczką. Choć wyrafinowanie Elio i intelektualne upominki sugerują, że jest już w pełni dorosłym, to jest wiele elementów młodości, które wciąż pozostają niewinne i niezmienione, zwłaszcza o sprawach serca. Pewnego dnia Oliver (Armie Hammer), uroczy amerykański uczony pracujący nad swoim doktoratem, przyjeżdża jako doroczny letni stażysta, którego zadaniem jest pomoc ojcu Elio. Wśród zalanych słońcem zachodu scenerii, Elio i Oliver odkrywają prawdziwe piękno przebudzenia pragnienia w ciągu lata, które zmieni ich życie na zawsze. Tamte dni, tamte noce z 2017 roku to przykuwający wzrok film z gatunku Dramat, produkcji Brazylia. Wysoko oceniany film na portalach filmowych otrzymał notę aż 7,0. W rolach głównych zagrały takie gwiazdy jak Armie Hammer i Timothée Chalamet. Film Tamte dni, tamte noce pojawił się w serwisie noff.pl 2017-10-12 21:05:34. Warto obejrzeć Call Me by Your Name z 2017 roku online! Możecie zabrać chusteczki, Tamte dni, tamte noce to film bardzo emocjonalny.

Recenzja filmu

Ten film to czysta zmysłowość i emocje. Możesz widzieć oczami bohaterki, smakować ich ustami, ale przede wszystkim czuć, na Boga, jak się czujesz. Luca Guadagnino udaje się wydobyć z aktorów najlepszych: spektakl Armie Hammer pokazuje bezprecedensową głębię, a Timothee Chalamet to esencja inspirującego aktorstwa, ten film przyniesie mu nominację do Oscara.

Szczegłowe informacje


Gatunek: Dramat

Obsada: Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg

Reżyser: Luca Guadagnino

Produkcja: Brazylia

Rok produkcji: 2017

Premiera: 26 stycznia 2018

Boxoffice: Brak informacji

Filmweb ocena: 7,0

Data dodania: 2017-10-12 21:05:34

Ostatnia aktualizacja: 23-02-2019

Odsłon: 4172

Gdzie obejrzeć Tamte dni, tamte noce online?

Tamte dni, tamte noce cda, Cały film Tamte dni, tamte noce (2017) , film Tamte dni, tamte noce (2017) film , Film Tamte dni, tamte noce (2017) za darmo , gdzie obejrzeć Tamte dni, tamte noce (2017) , gdzie obejrzeć Tamte dni, tamte noce (2017) , zobacz Tamte dni, tamte noce na cda

cda-hd.pl - Tamte dni, tamte noce 2017
cda.pl - Tamte dni, tamte noce online
vod.pl - Oglądaj Tamte dni, tamte noce 2017
player.pl - Tamte dni, tamte noce
vshare - Tamte dni, tamte nocefilm online


Zwiastun Tamte dni, tamte noce

Może Ci się spodobać

Najczęściej oglądane filmy

Burleska

Burleska

Odsłon: 1494

Big Love

Big Love

Odsłon: 819

Młodość

Młodość

Odsłon: 2077

Najnowsze filmy